استراتژی-اختصاصی-بیتانیکس

استراتژی اختصاصی بیتانیکس یک از بهترین استراتژی ها بر اساس تکنیک پرایس اکشن می باشد. این استراتژی تلفیقی از استراتژی  RTMو مبحثBOS  است .

برای یادگیری این استراتژی شما لازمه که 3نوع از ستاپ های معاملاتی RTM رو آموزش ببینید همچنین نحوه صحیح کانال کشیدن و تشخیص جاهایی که شکست ساختار یا همان  BOS(break of structure) رخ می دهد.در این استراتژی نقطه ورود ها را با کمک ابزار فیبوناچی و ستاپ های موجود پیدا میکنیم.

حد سود و حد ضرر را هم با استفاده از ابزار فیبو فیکس میکنیم.ابتدا لازم است شما ستاپ های معاملاتی RTM را آموزش ببینید تا بتوانید درک درستی از بازار و نحوه حرکت بازار داشته باشید،میزان دقت این استراتژی 80% می باشد،منوط به این که تریدینگ پلن و مدیریت سرمایه و ریسک را رعایت کنید و به استراتژی پایبند باشید.

این استراتژی multi timeframes  می باشد و نیاز است که شما برای گرفتن پوزیشن در timeframesهای مختلف حرکت کنید ، با این کار دید شما نسبت به چارت و حرکت بازار باز می شود و راحت تر میتوانید مسیر حرکت قیمت را مشخص کنید و در این مسیر شروع به معامله کنید.

توجه داشته باشید که مدیریت سرمایه و ریسک بسیار مهم است و اگر شما نتوانید به مدیریت سرمایه خود پایبند باشید با اطمینان میگویم که نه تنها در این مارکت بلکه در هیچ بیزنسی نمیتوانید موفق شوید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم