قوانین بیتانیکس

هشدار
معاملات فارکس و ابزارهای معاملاتی اهرم دار با ریسک قابل توجهی همراه بوده و ممکن است منجر به  از دست دادن تمام سرمایه شوند. شما می بایست با رعایت مدیریت سرمایه و تعیین حد ضرر منطقی  در هر معامله، نسبت به حفظ سرمایه اصلی خود اقدام کرده و مطمئن شوید که خطرات آن را کاملاً درک و بررسی کرده اید. تجارت در بازارهای مالی با اهرم ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. لطفا قبل از معامله، سطح تجربه و اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم از مشاوره مالی مستقل کمک بگیرید.

 

سلب مسئولیت ریسک 

لطفا قبل شروع معامله کردن در بازارهای مالی (فارکس،ارزدیجیتال) ، ریسک شخصی و هدف سرمایه گذاری خود را مشخص کنید.در نظر داشته باشید که در بازارهای مالی اهرم دار(فارکس،ارزدیجیتال) در بدترین حالت شما تمام سرمایه خود را از دست می دهید. از تمامی خطرات احتمالی آگاه باشید به همین دلیل توصیه میکنیم با سرمایه ای وارد این بازراها شوید که تحمل از دست دادن آن را داشته باشید.گروه بیتانیکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن سرمایه شما در نتیجه استفاده از تحلیل ها ، محصولات این سایت ندارد.بازارهای مالی (فارکس،ارزدیجیتال) یکی از پر ریسک ترین روش های سرمایه گذاری می باشد.

با در نظر گرفتن استفاده از اهرم در معاملات شما باید توجه داشته باشید که آیا با شرایط مالی شما مناسب است یا خیر. اهرم می تواند منجر به زیان های بزرگ و همچنین سود شما باشد. عملکرد گذشته ربات های معامله گر صرفا نشان دهنده آینده آنها نیست و هیچ گونه تضمینی در عملکرد آینده آنها وجود ندارد ، لذا در صورت داشتن هر گونه نگرانی از یک مشاور مالی مستقل مشورت بگیرید.هدف ما ارائه خدمات در بازارهای مالی(فارکس ، ارزدیجیتال) با شفافیت کامل برای شماست.

گروه بیتانیکس معاملات پر سودی برای شما آرزومند است.